STH11K33O38-26.000M
Osa numero STH11K33O38-26.000M
Valmistaja Suntsu Electronics, Inc.
Kuvaus XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Määrä saatavilla 12582 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa STH11K33O38-26.000M.pdf
STH11K33O38-26.000M Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
STH11K33O38-26.000M: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero STH11K33O38-26.000M Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit
Valmistaja Suntsu Electronics, Inc. Kuvaus XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Pakkaus / kotelo 4-SMD, No Lead Määrä saatavilla 12582 pcs
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi TCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Sarja STH11K Arvioinnit -
Tuotetila Active Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Paketti Bulk ulostulo Clipped Sine Wave
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) toiminto -
taajuus vakaus ±2.5ppm Taajuus 26 MHz
Nykyinen - Supply (Max) 2mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -